Úvod  Elektroinstalace  Revize instalací  Revize spotřebičů  Revize strojů  Revize hromosvodu  Lhůty revizí  Ceník  O nás 

 


ELEKTROINSTALACE


       Co Vám nabízíme v oboru elektroinstalace?

 

Zajišťujeme elektroinstalační práce pro domácnosti, malé a střední firmy - elektroinstalace.

 

 

Samotnou realizaci elektroinstalace v bezvadné kvalitě a se zárukou na elektrikářské práce a elektroinstalační materiál po dobu minimálně dva roky. Realizaci elektroinstalace dodáváme v co nejkratších termínech a však s dodržením vysoké kvality provedení celého díla. Během provádění elektroinstalačních prací můžeme zajistit fotodokumentaci elektrických rozvodů a všech komponentů s ní spojených. Po dokončení elektroinstalačních prací je celá elektroinstalace proměřena a odzkoušena profesionálními měřícími přístroji, na základě těchto elektrických měření je vyhotovena výchozí revizní zpráva, která je nutností pro kolaudaci stavby, ale i pro Vás jakožto doklad o tom, že Vaše elektroinstalace je bezpečná a bez závad.

 

 

Elektro servis pro domácnosti, malé a střední firmy - elektroinstalace.

Další samozřejmou službou je servis elektro, který provádíme jak na elektroinstalacích námi provedených, ale i na všech ostatních. Nejčastěji provádíme rekonstrukce elektrických rozvodů v panelových bytech. Elektroinstalace provedená před více jak třiceti lety bývá více než v zoufalém stavu. Hliníkové vedení již delší dobu přesluhuje a elektroinstalace se tak stává značně nebezpečnou pro všechny obyvatele panelového domu. V případě, že zákazník nemá dostatek financí, nebo má jiné důvody proč neprovádět celkovou rekonstrukci bytu, je více než žádoucí alespoň občas dotáhnout všechny elektrické spoje v zásuvkách, vypínačích, bytové rozvodnici, zkrátka všude tam, kde je hliníkový vodič upevněn šroubovým spojem. Dále vadné zásuvky, vypínače a jističe nahradit novými a zajistit tím alespoň částečně delší bezproblémový chod elektroinstalace.

 


 

Elektromontáže a revize pro oblast Praha a Středočeský kraj:

 

mesta

 Působnost:

 

 

 Středočeský kraj

 

 

Benešov

Mladá Boleslav

Beroun

Mnichovo Hradiště

Brandýs nad Labem

Neratovice

Černošice

Nymburk

Český Brod

Poděbrady

Čáslav

Praha-východ

Dobříš

Praha-západ

Hořovice

Příbram

Kladno

Rakovník

Kolín

Říčany

Kralupy nad Vltavou

Sedlčany

Kutná Hora

Slaný

Lysá nad Labem

Vlašim

Mělník

Votice

 

Naše firma může nabídnout dlouholeté zkušenosti revizních techniků, kvalitní a rychlé provedení revizních prací, špičkové vybavení měřící technikou a počítačové zpracování dat. Naším cílem je kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníků, proto se snažíme o profesionální přístup našich pracovníků ke všem zakázkám bez ohledu na jejich objem. Samozřejmostí je též šetrný přístup k Vašemu majetku v průběhu prací. Hrubý úklid po ukončení prací je bezplatný, v případě zájmu zákazníka zajišťujeme úklid kompletní. Nabízíme Vám naše dlouholeté zkušenosti v těchto řemesel, realizujeme zakázky menšího i většího rozsahu. Zdarma Vám rádi poskytneme odborné a technické poradenství, vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a nabídneme optimální řešení.

 

 

 

Zpět na hlavní stránku

 

 

 


 © EDYelektro 2023                                                                                                                                          Nahoru ▲